KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 13486611
nr 1348 6611
Fotografi
Gangfeng Wang (1956), Shanghai. Signerad, daterad 2005, oramat löst blad, bladets mått: 46x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:24:39
800 kr
900 kr